Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.




X

ABBYY

ABBYY

Zobacz narzędzie

ABBYY to wiodący dostawca zaawansowanych technologii językowych, usług przechwytywania danych i rozpoznawania dokumentów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi nagradzanych produktów, ABBYY pomaga osobom i firmom na całym świecie w pełnym zrozumieniu swoich danych i dokumentów. Ich innowacyjne technologie są szeroko stosowane w różnych branżach, w tym w opiece zdrowotnej, prawnej, rządowej, bankowej i innych.

Produkty ABBYY są zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla użytkownika i łatwo można je zintegrować z istniejącymi systemami, co czyni je idealnym wyborem dla firm wszystkich rozmiarów. Ich rozwiązania są dostosowane do potrzeb różnych branż, zapewniając spersonalizowane rozwiązania, które pomagają firmom usprawnić swoje operacje i poprawić swoją produktywność.

Usługi przechwytywania danych i rozpoznawania dokumentów ABBYY są szczególnie przydatne dla firm, które zajmują się dużymi wolumenami danych i dokumentów. Ich rozwiązania pomagają firmom zautomatyzować procesy wprowadzania danych, zmniejszając ryzyko błędów i poprawiając dokładność danych. To z kolei pomaga firmom podejmować lepiej poinformowane decyzje i poprawiać ogólną wydajność.

ABBYY zobowiązuje się do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta i wsparcia, zapewniając, że ich klienci mogą maksymalnie wykorzystać potencjał swoich danych i dokumentów. Ich zespół ekspertów jest zawsze gotowy do udzielania porad i wsparcia, pomagając firmom w pełnym wykorzystaniu swoich rozwiązań.

Podsumowując, ABBYY to zaufany dostaw

Scroll to Top