Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Admetrics Data Studio for Shopify

Admetrics Data Studio for Shopify

Zobacz narzędzie

Admetrics Data Studio dla Shopify to potężne narzędzie, które umożliwia właścicielom sklepów Shopify maksymalne wykorzystanie potencjału swoich danych. Dzięki Admetrics możesz łatwo monitorować i oceniać wydajność swojego sklepu, wykrywać wzorce i podejmować informowane decyzje. Przyjazny użytkownikowi panel umożliwia szybkie wizualizowanie postępu sklepu, porównywanie go z konkurentami i identyfikowanie obszarów do poprawy.

Admetrics oferuje solidne narzędzia analityczne, które umożliwiają bezproblemowe śledzenie zachowań klientów, identyfikowanie możliwości wzrostu i optymalizowanie wydajności sklepu. Dzięki Admetrics możesz uzyskać cenne wskazówki dotyczące wydajności swojego sklepu, takie jak które produkty sprzedają się najlepiej, które kampanie marketingowe przyciągają najwięcej ruchu, i którzy klienci są najcenniejsi.

Admetrics oferuje również bezproblemową integrację z popularnymi aplikacjami Shopify, umożliwiającą wyciągnięcie największej wartości z danych. Ta integracja pozwala łatwo śledzić i analizować dane z wielu źródeł, dając ci kompleksowy widok wydajności swojego sklepu.

Oprócz potężnych narzędzi analitycznych, Admetrics oferuje również szereg innych funkcji, które mają na celu pomóc ci w rozwoju swojego sklepu. Wśród nich znajdują się automatyczne raportowanie, niestandardowe panele sterowania i powiadomienia w czasie rzeczywistym, które pomagają ci pozostać na szczycie wydajności swojego sklepu i podejmować informowane decyzje.

Ogólnie rz

Scroll to Top