Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Aipoly

Zobacz narzędzie

Aipoly to innowacyjna platforma AI, która została zaprojektowana w celu zaspokojenia potrzeb osób niewidomych lub z wadami wzroku. Platforma wykorzystuje zaawansowane algorytmy AI do identyfikacji obiektów i odczytywania tekstu na głos, zapewniając użytkownikom większą niezależność i swobodę w poruszaniu się wokół siebie. Zespół stojący za Aipoly składa się z grupy wysoko wykwalifikowanych ekspertów AI i specjalistów SEO, którzy poświęcają się tworzeniu bardziej włączającego świata dla osób z wadami wzroku.

Nowoczesna technologia Aipoly została opracowana w celu zapewnienia osobom niewidomym i z wadami wzroku nowego poczucia autonomii i dostępności w codziennym życiu. Algorytmy AI platformy są w stanie identyfikować szeroki zakres obiektów, od codziennych przedmiotów, takich jak krzesła i stoły, po bardziej skomplikowane obiekty, takie jak samochody i budynki. Dzięki temu użytkownicy mogą poruszać się w swoim otoczeniu z większą łatwością i pewnością siebie, umożliwiając im pełniejsze uczestnictwo w swoich społecznościach.

Oprócz rozpoznawania obiektów, Aipoly może również odczytywać tekst na głos, ułatwiając użytkownikom dostęp do informacji pisemnych. Ta funkcja jest szczególnie przydatna do zadań takich jak czytanie menu, znaków i etykiet. Możliwości rozpoznawania tekstu Aipoly są bardzo dokładne, zapewniając użytkownikom niezawodne i wiarygodne informacje.

Og

Scroll to Top