Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

CheckforAi

CheckforAi

Zobacz narzędzie

CheckforAi to innowacyjne narzędzie wykorzystujące zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji do wykrywania podobieństw między tekstem pisemnym a tekstem generowanym przez AI. To nowoczesne narzędzie zaprojektowane w celu zapewnienia bardzo dokładnych wyników, wykorzystujące model Roberta-base Open AI, który ma imponującą skuteczność wynoszącą 95%, oraz własne modele CheckforAi. Dzięki temu narzędziu możesz mieć pewność, że twój tekst pisemny jest wolny od tekstu generowanego przez AI i jest całkowicie autentyczny.

Jednym z kluczowych korzyści wynikających z użycia CheckforAi jest jego zdolność do identyfikowania potencjalnie problematycznych treści, które mogą podlegać karom ze strony wyszukiwarek i wydawców. Jest to szczególnie ważne dla firm i osób, które polegają na swojej obecności w Internecie w celu promowania swoich produktów lub usług. Korzystając z CheckforAi, możesz upewnić się, że twoja treść nie tylko jest autentyczna, ale także zgodna z wytycznymi wyszukiwarek i wydawców.

Innym ważnym zastosowaniem CheckforAi jest w środowisku edukacyjnym, gdzie może być używany do wykrywania esejów generowanych przez ChatGPT. Jest to szczególnie przydatne dla nauczycieli i profesorów, którzy chcą upewnić się, że ich studenci składają oryginalne prace. Dzięki CheckforAi możesz szybko i łatwo zidentyfikować każdy esej, który mógł zostać wygenerowany przez AI, co pozwala na podjęcie odpowiednich działań.

Wreszcie, CheckforAi może być również używany do weryfikacji aut

Scroll to Top