Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Mochi

Mochi

Zobacz narzędzie

Mochi to wtyczka asystująca w tworzeniu gier, która ma rewolucjonizować sposób tworzenia zasobów i generowania obrazów przez deweloperów gier. Ten nowoczesny narzędzie wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do automatyzacji żmudnych zadań, oszczędzając deweloperom cenny czas i wysiłek. Dzięki Mochi, deweloperzy gier mogą skupić się na kreatywnych aspektach tworzenia gier, podczas gdy wtyczka zajmuje się resztą.

Jedną z kluczowych funkcji Mochi jest możliwość automatyzacji tworzenia zasobów. Oznacza to, że deweloperzy nie muszą już spędzać godzin na tworzeniu zasobów od podstaw. Zamiast tego, Mochi może generować zasoby na podstawie określonych parametrów, takich jak rozmiar, kolor i tekstura. To nie tylko oszczędza czas, ale także zapewnia, że zasoby są spójne i wysokiej jakości.

Inną funkcją Mochi jest funkcja text2image. Pozwala to deweloperom na generowanie obrazów z tekstu, co ułatwia tworzenie niestandardowych grafik i logotypów. Dzięki Mochi, deweloperzy mogą po prostu wprowadzić tekst, a wtyczka wygeneruje obraz na podstawie tekstu. To potężne narzędzie, które może zaoszczędzić deweloperom wiele czasu i wysiłku.

Mochi nie jest jeszcze dostępne dla publiczności, ale deweloperzy mogą oczekiwać na doświadczenie jego funkcji opartych na sztucznej inteligencji po jego wydaniu. Dzięki Mochi, deweloperzy gier mogą zoptymalizować swoje przepływy pracy i zwiększyć produktywność. Ta wty

Scroll to Top