Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

NovelAI

NovelAI

Zobacz narzędzie

NovelAI to rewolucyjna usługa subskrypcyjna, która zmienia sposób tworzenia historii i postaci przez pisarzy. Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, NovelAI zapewnia unikalną platformę dla pisarzy do eksplorowania swojej kreatywności i produkowania wysokiej jakości literatury bez wysiłku. Technologia przetwarzania języka naturalnego platformy jest szkolona na rzeczywistej literaturze, co pozwala jej na płynne dostosowanie się do stylu pisania i perspektywy użytkownika.

Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji NovelAI jest narzędzie do generowania obrazów, które pozwala użytkownikom wizualizować swoje ulubione postaci i momenty ze swoich historii, korzystając z najnowszych modeli obrazów. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla pisarzy, którzy mają trudności z wyobrażeniem sobie swoich postaci i ustawień, ponieważ zapewnia potężne narzędzie do ożywienia ich historii.

Oprócz zaawansowanej technologii AI, NovelAI oferuje również szereg innych funkcji, które czynią go idealną platformą dla pisarzy. Dostosowywalny motyw edytora i dostępność mobilna platformy ułatwiają użytkownikom pisanie w dowolnym miejscu i czasie, a jej bezpieczna technologia szyfrowania zapewnia, że ​​ich pisanie jest zawsze bezpieczne i chronione.

Ogólnie rzecz biorąc, NovelAI to potężne narzędzie dla pisarzy, którzy chcą podnieść swoje rzemiosło na wyższy poziom. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym autorem czy początkującym, ta platforma zapewnia unikalny i ekscytujący sposób na eksplorowanie

Scroll to Top