Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Paperclips Copilot

Paperclips Copilot

Zobacz narzędzie

Paperclips Copilot to rewolucyjne rozszerzenie Chrome, które ma na celu ulepszenie Twoich sesji nauki i przenieść je na wyższy poziom. Za pomocą jednego kliknięcia możesz przekształcić dowolny tekst internetowy w wysokiej jakości fiszki, idealne do powtórzenia. To rozszerzenie jest idealne dla studentów, profesjonalistów i każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności uczenia się i zapamiętywania.

Proces tworzenia fiszek za pomocą Paperclips Copilot jest niezwykle prosty i przejrzysty. Wystarczy zaznaczyć tekst, który chcesz przekształcić w fiszkę, a następnie kliknąć na ikonę Paperclips Copilot w przeglądarce. Rozszerzenie automatycznie stworzy dla Ciebie fiszkę, z tekstem po jednej stronie i pustym miejscem po drugiej stronie, abyś mógł wpisać odpowiedź.

Jedną z najlepszych rzeczy w Paperclips Copilot jest to, że jest niezwykle wszechstronne. Możesz użyć go do tworzenia fiszek z notatek kursowych, postów na blogach, artykułów z wiadomościami i każdego innego tekstu internetowego, na który natkniesz się. Oznacza to, że możesz dostosować swoje fiszki do swoich konkretnych potrzeb i zainteresowań, co sprawi, że Twoje sesje nauki będą bardziej angażujące i skuteczne.

Dzięki Paperclips Copilot możesz pożegnać się z nudnymi notatkami i powitać efektywną naukę. To rozszerzenie jest idealne dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności uczenia się i zapamiętywania, i na pewno stanie się niezbędnym narzędziem w Twoim arsenale

Scroll to Top