Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Paperclips

Paperclips

Zobacz narzędzie

Paperclips to rewolucyjne narzędzie, które zostało opracowane, aby pomóc studentom w skuteczniejszym i efektywniejszym uczeniu się. Dzięki technologii AI, to narzędzie może tworzyć wysokiej jakości fiszki z PDF-ów notatek kursowych za pomocą ChatGPT. Oznacza to, że studenci mogą łatwo przekształcić swoje materiały kursowe w fiszki, które mogą wykorzystać do nauki przed egzaminami i quizami.

Proces tworzenia fiszek za pomocą Paperclips jest niezwykle prosty. Wszystko, co studenci muszą zrobić, to przesłać swoje notatki PDF na platformę i pozwolić technologii AI zrobić resztę. Narzędzie automatycznie wyodrębnia najważniejsze informacje z notatek i tworzy fiszki dostosowane do potrzeb studenta. Oznacza to, że studenci mogą skupić się na nauce najważniejszych informacji i nie tracić czasu na nieistotne szczegóły.

Jednym z kluczowych korzyści korzystania z Paperclips jest to, że może zaoszczędzić studentom wiele czasu. Zamiast poświęcać godziny na tworzenie własnych fiszek, mogą po prostu przesłać swoje notatki na platformę i pozwolić technologii AI zrobić pracę za nich. Oznacza to, że studenci mogą poświęcić więcej czasu na naukę i mniej czasu na przygotowanie.

Inną korzyścią korzystania z Paperclips jest to, że może pomóc studentom skuteczniej zapamiętywać informacje. Fiszki są sprawdzonym narzędziem nauki, które mogą pomóc studentom szybko i łatwo zapamiętywać informacje. Korzystając z Paperclips do tworzenia fiszek

Scroll to Top