Sztuczna Inteligencja: 10 narzędzi tygodnia, które warto wypróbować

Sztuczna Inteligencja: 10 narzędzi tygodnia, które warto wypróbować

Sztuczna Inteligencja: 10 narzędzi tygodnia, które warto wypróbować. Z setkami narzędzi AI dostępnych na rynku, wyłonienie tych naprawdę wyjątkowych jest zadaniem wymagającym. Co tydzień pojawia się ponad 100 nowych propozycji, a każde z nich ma potencjał do przekształcenia sposobu, w jaki wykorzystujemy technologię AI. Po przeglądnięciu wielu z tych propozycji wyselekcjonowałem dziesięć narzędzi, które szczególnie wyróżniają się na tle innych i które, moim zdaniem, zasługują na uwagę.

 1. Personal AI
  Personal AI jest narzędziem sztucznej inteligencji, które uczy się na podstawie Twojej wiedzy i poprzednich rozmów. AI analizuje sposób, w jaki prowadzisz rozmowy, i tworzy wiadomości zaprojektowane przez AI, które z czasem stają się coraz bardziej podobne do Ciebie.
 2. Toolbuilder
  Toolbuilder to platforma, która umożliwia użytkownikom eksplorowanie i tworzenie spersonalizowanych narzędzi AI i chatbotów dostosowanych do specyficznych potrzeb. Użytkownicy mogą zapisywać swoje własne narzędzia w skrzynkach z narzędziami i eksplorować treści AI.
 3. Nowe funkcje AI od Google
  Bez tych narzędzi lista nie byłaby kompletna. Google ostatnio zaprezentowało swoje nowe, masywne narzędzia AI. Niektóre z nich obejmują AI w Gmail, Docs, Sheets i Slides, generowanie obrazów Firefly oraz widok immersyjny dla map (umożliwiający oglądanie na żywo pogody i ruchu drogowego).
 4. ChatWeb3
  ChatWeb3 to spersonalizowany chatbot, który odpowiada na wszelkie pytania dotyczące Web3.
 5. Humata
  Humata to ChatGPT dla Twoich plików. Zadaj pytania na temat wszystkich swoich dokumentów i automatycznie otrzymaj odpowiedzi.
 6. My Ask AI
  My Ask AI pozwala na tworzenie ChatGPT z własną treścią, którą można umieścić w dowolnym miejscu.
 7. Clay HQ
  Clay HQ to sztuczna inteligencja pełniąca rolę nawigatora dla całej Twojej sieci. Odpowiada na dowolne pytanie dotyczące osób lub Twojej sieci z doskonałą pamięcią.
 8. Warpsound
  Warpsound to API do muzyki AI, które może generować wysokiej jakości muzykę generowaną przez AI w kilka sekund.
 9. Nyric
  Nyric to narzędzie do generowania 3D świata AI z tekstu. Możesz zbudować świat swoich marzeń w kilka sekund.
 10. Mano
  Mano to narzędzie, które pozwala zadać pytanie ChatGPT bez opuszczania swojej karty przeglądarki.

Sztuczna intligencja

Sztuczna inteligencja jest niezwykle dynamicznym polem, a nowe narzędzia i technologie pojawiają się z niesamowitą prędkością. Wyżej wymienione narzędzia to tylko wybrane przykłady tego, jak sztuczna inteligencja może być wykorzystana w różnych dziedzinach życia codziennego i zawodowego. Od personalizacji rozmów przez chatboty, poprzez zastosowania w usługach Google, po generowanie muzyki i trójwymiarowych światów. Wszystko to pokazuje, jak szeroki jest zakres możliwości sztucznej inteligencji.

Wpis powstał w oparciu o tweety z profilu Rowana Cheung-a.

Scroll to Top