Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ElevenLabs AI – jak sklonować głos. Instrukcja krok po kroku

ElevenLabs AI – jak sklonować głos. Instrukcja krok po kroku

W tym wpisie na blogu pokażę, jak sklonować głos za pomocą narzędzia ElevenLabs AI. To narzędzie wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego do analizy i klonowania głosu na podstawie krótkich próbek dźwięku. Wspominaliśmy o nim już w artykule dotyczącym klonowania głosów prezydenta Andrzeja Dudy, Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego.

Przestrzegaj zasad prywatności i etyki podczas korzystania z tej technologii. Pamiętaj, aby zawsze uzyskać zgodę osoby, której głos chcesz sklonować.

Kroki są następujące:

1. Utwórz konto w ElevenLabs AI

Przejdź na stronę www.elevenlabs.ai i zarejestruj się za pomocą swojego adresu e-mail. Po utworzeniu konta otrzymasz e-mail weryfikacyjny. Kliknij w link, aby aktywować swoje konto.

ElevenLabs

2. Wykup subskrypcję

Niestety ElevenLabs nie jest darmowe. Na szczęście najtańszy pakiet kosztuje 5 dolarów na miesiąc, a obecnie jest zniżka, więc zapłacisz 1 dolar za miesiąc użytkowania. To zaledwie kilka złotych, a ile frajdy 🙂 Subskrypcję możesz anulować zaraz po wykupieniu.

ElevenLabs

3. Przejdź do sekcji „Voice Cloning”

Po zalogowaniu się do swojego konta, przejdź do sekcji „Voice Cloning”. Tutaj zobaczysz interfejs, który pozwoli Ci przesłać próbki głosu do sklonowania.

Głos Ai Głos Ai Głos Ai

4. Załaduj próbki głosu

ElevenLabs AI wymaga kilku minut materiału audio (sugerowane 5 minut), aby skutecznie nauczyć się i sklonować głos. W tym miejscu możesz przesłać pliki audio (np. MP3, maksymalna wielkość 10 MB). Pamiętaj, aby próbki były czyste, bez szumów i żeby zawierały wyraźny głos.

ElevenLabs

5. Rozpocznij proces klonowania

Po przesłaniu próbek głosu, kliknij przycisk „Add Voice”. Proces może zająć trochę czasu, zależnie od długości i jakości próbek audio.

6. Użyj sklonowanego głosu

Po zakończeniu procesu klonowania, sklonowany głos będzie dostępny do użycia, jak również do pobrania. Możesz go odtworzyć, pobrać jako plik audio lub użyć w innych projektach.

Głos Ai ElevenLabs

ElevenLabs AI to potężne narzędzie, które może być używane do różnorodnych celów, od tworzenia lepszych syntezatorów mowy, po użycie w filmach i grach. Pamiętaj jednak, aby zawsze korzystać z tej technologii w sposób etyczny i z szacunkiem dla praw innych osób.

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować!

1 thought on “ElevenLabs AI – jak sklonować głos. Instrukcja krok po kroku”

  1. Pingback: Duda, Morawiecki, Kaczyński, głosy podrobione przez AI - Sztuczna Inteligencja Blog

Comments are closed.

Scroll to Top