Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Photoshop AI: Generative Fill, okładki płyt i inne najmocniejsze przykłady!

Photoshop AI: Generative Fill, okładki płyt i inne najmocniejsze przykłady!

Nowa, rozbudowana funkcja Adobe Photoshop, Generative Fill, zasilana sztuczną inteligencją, zaledwie sześć dni po wydaniu zyskała ogromną popularność na platformach społecznościowych. Ale dlaczego jest to tak rewolucyjne? Oto 10 najbardziej zdumiewających sposobów i masa przykładów, dzięki którym Generative Fill wywraca świat obróbki zdjęć do góry nogami. Ale od początku. Co może zrobić za nas Generative Fill?

 1. Usunięcie niechcianych obiektów z tła: Usunięcie obiektów z tła jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy jedno poleceni, aby zniknął niechciany element na zdjęciu.
 2. Usuwanie znaków wodnych: Czy znak wodny Getty Images jest ciągle na twojej drodze? Za pomocą nowej funkcji Photoshopa można go łatwo usunąć, tworząc wiarygodne tło.
 3. Rozszerzanie płótna: Tworzenie większego obrazu nigdy nie było tak proste. Nowa funkcja może automatycznie generować treść na podstawie otaczających pikseli.
 4. Zabawa z przekształcaniem: Kto powiedział, że Photoshop musi być poważny? Zamień swojego psa na kurczaka dla zabawy!
 5. Dodawanie obiektów do obrazu: Chcesz dodać coś ekstra do swojego zdjęcia? Generative Fill pozwala na łatwe wstawianie obiektów do istniejącego obrazu.
 6. Przewidywanie wyglądu osób na podstawie ich zdjęć głowy: Nowa funkcja może także przewidzieć, jak dana osoba wygląda na podstawie tylko jej zdjęcia głowy.
 7. Ożywianie starych zdjęć: Wykorzystaj nowego Photoshopa do dodawania koloru i tekstur do starych, czarno-białych zdjęć. Technologia ta pozwala na zachowanie szczegółów i konturów, dodając jednocześnie nowe elementy.
 8. Rekonstrukcja części ciała: Jeśli na zdjęciu brakuje fragmentu ciała, Photoshop może go rekonstruować, tworząc realistyczne i spójne wypełnienie.
 9. Tworzenie nowych scenariuszy: Dodaj zaskakujące elementy do twoich zdjęć, takie jak zamek na tle miejskiego krajobrazu, i pozwól AI zrobić resztę.
 10. Optymalizacja zdjęć dla mediów społecznościowych: Generative Fill może pomóc w dostosowaniu zdjęć do różnych formatów mediów społecznościowych, tworząc harmonijne i atrakcyjne treści.

No dobra, dość przynudzania i górnolotnych słów. Pora na konkretne przykłady.

Generative Fill – Okładki popularnych płyt

Kilka przykładów, jak Generative Fill odmienia wygląd popularnych okładek płyt muzycznych. Źródło: Dobrokotov i Lorenzo Green.

Photoshop AI - Generative Fill - Nirvana
Nirvana

Photoshop AI - Generative Fill

Photoshop AI - Generative Fill

Photoshop AI - Generative Fill - The Clash
The Clash
Photoshop AI - Generative Fill - Dawid Bowie
David Bowie
Photoshop AI - Generative Fill - Muse
Muse
Photoshop AI - Generative Fill - Metallica
Metallica

Photoshop AI - Generative Fill - Adele
Adele

Uzupełnianie obrazów

Potencjał memiczny

1 thought on “Photoshop AI: Generative Fill, okładki płyt i inne najmocniejsze przykłady!”

 1. Pingback: O preenchimento generativo está de volta à ação. É assim que a IA do Photoshop "melhorou" as capas icônicas - Tech Zoa

Comments are closed.

Scroll to Top