Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Pica AI: generator obrazów z wykorzystaniem AI

Pica AI: generator obrazów z wykorzystaniem AI

Zobacz narzędzie

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, by stworzyć własne dzieło sztuki, ale brakowało Wam umiejętności czy narzędzi? Dzięki Pica AI, te dni są już za nami. To innowacyjna aplikacja wykorzystująca sztuczną inteligencję do generowania różnorodnych stylów artystycznych – od anime, malarstwo olejne i fantazję aż po fotografie stylizowane na zdjęcia licealne (tzw. yearbook ai trend). W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej ciekawej aplikacji.

Co potrafi Pica AI?

Aplikacja oferuje szeroką gamę funkcji. Umożliwia nie tylko tworzenie obrazów na podstawie tekstowych promptów, ale również zamianę istniejących zdjęć w dzieła sztuki stylizowane przez AI. Zaawansowane ustawienia pozwalają na większą personalizację wyników. Co więcej, program ma również funkcję zamiany twarzy (face swap), a także usunięcia tła z obrazu. Dzięki algorytmom AI, efekty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również bardzo realistyczne.

Zamiana twarzy (Face swap)

Aplikacja oferuje łatwą w obsłudze możliwość zamiany twarzy (z angielskiego „face swap”). Wystarczy przejść na oficjalną stronę, wybrać opcję „Face Swap”, przesłać zdjęcie, które chcesz zmodyfikować, i wybrać zdjęcie, z którym chcesz zamienić twarze. Po naciśnięciu przycisku „Generate”, algorytm Pica AI błyskawicznie dokona zamiany.

Pica Ai Face Swap
Face Swap

Konwersja na dzieło sztuki

Chcesz przekształcić swoje zdjęcie w obraz olejny lub ilustrację anime? To proste. Wystarczy przesłać zdjęcie, wybrać styl artystyczny i poczekać na magiczny efekt.

Pica AI Generator obrazów
Generator obrazów

Usuwanie Tła

Jeśli chcesz skupić się tylko na pewnych elementach zdjęcia, Pica AI pozwala na automatyczne usunięcie tła. Jest to szczególnie przydatne dla osób zajmujących się grafiką komputerową czy designem.

Pixel-Perfect Background Removal
Pixel-Perfect Background Removal

Pica AI Yearbook trend

Niedawno opisywaliśmy ciekawy trend na TikToku o nazwie Yearbook AI trend. Polegał on na tworzeniu stylizowanych fotografii, które przypominają stare zdjęcia klasowe, wykorzystując sztuczną inteligencję. Trend można było wykonać za pomocą dwóch aplikacji Epik i ArtGuru. Co ciekawe, ten sam trend można również odwzorować za pomocą aplikacji Pica AI. Wystarczy użyć sekcji „Face Swap” na stronie apllikacji.

Pica AI Yearbook Trend
Yearbook Trend

Pica AI – Gdzie pobrać? Jak korzystać?

Aplikacja jest dostępna na iPhone’a tutaj, a wersja na Androida będzie dostępna niebawem. Możesz również korzystać z wersji online na stronie. Aplikacja jest obecnie oblegana przez bardzo dużą liczbę osób, więc zdarzają jej się przestoje w działaniu. Jeśli w danym momencie nie działa, odwiedźcie stronę później lub skorzystajcie z podobnej aplikacji, lub zerknijcie na opisane przez nas narzędzia AI.

Podsumowanie

Pica AI to potężne narzędzie dla każdego, kto chce eksperymentować z różnymi formami wizualnymi. Dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, możliwości są niemal nieograniczone. Dlatego jeśli marzysz o stworzeniu własnego dzieła sztuki, stylizowanego awatara lub fotografii, ale nie wiesz, od czego zacząć – Pica AI może być doskonałym punktem wyjścia.

Scroll to Top