ChatGPT już dostępny na iOS

ChatGPT już dostępny na iOS

ChatGPT już dostępny na iOS. ChatGPT jest teraz dostępny wszędzie, gdzie jesteś. Ta przełomowa aplikacja, stworzona przez OpenAI, była pierwotnie dostępna jako wersja przeglądarkowa. Teraz jednak, z aplikacją system iOS, stała się jeszcze bardziej dostępna i użyteczna dla użytkowników mobilnych. Co więcej, OpenAI jest w trakcie tworzenia wersji aplikacji dla systemu Android, co oznacza, że możliwości komunikacji za pomocą AI będą jeszcze bardziej uniwersalne.

Nowe funkcje ChatGPT na iOS

Aplikacja OpenAI nie tylko oferuje te same funkcje, co wersja przeglądarkowa, ale idzie o krok dalej. Nowe narzędzie jest zintegrowane z systemem rozpoznawania mowy Whisper, również opracowanym przez OpenAI. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia użytkownikom zadawanie pytań za pomocą mowy zamiast wpisywania, co zdecydowanie podnosi wygodę użytkowania.

ChatGPT iOS
ChatGPT iOS

Dostępność i koszty ChatGPT

Podstawowa wersja aplikacji jest dostępna za darmo. Jednak dla tych, którzy chcieliby skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak dostęp do nowszej wersji chatbota wykorzystującej model językowy GPT-4, OpenAI oferuje abonament ChatGPT Plus, kosztujący 20 dolarów miesięcznie.

Dostępność ChatGPT na świecie

Na chwilę obecną, aplikacja ChatGPT jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Ale twórcy już zapowiedzieli, że w ciągu najbliższych tygodni aplikacja będzie stopniowo udostępniana w innych krajach. Brak jest jednak konkretnych informacji na temat tego, kiedy aplikacja ChatGPT na iOS będzie dostępna w Polsce.

Podsumowując, ChatGPT na iOS przekształca sposób, w jaki korzystamy z naszych urządzeń mobilnych, oferując nam dostęp do zaawansowanych funkcji sztucznej inteligencji, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. To tylko jeden z wielu kroków, jakie OpenAI podjęło, aby przesunąć granice naszego doświadczenia technologicznego.

Scroll to Top