ChatGPT: wtyczki dostępne dla wszystkich

ChatGPT: wtyczki dostępne dla wszystkich

ChatGPT: wtyczki dostępne dla wszystkich. Od czasu, kiedy ChatGPT pojawił się na scenie sztucznej inteligencji, przeszedł on drogę od prostego generatora tekstów do rozbudowanego asystenta zdolnego do zrozumienia i odpowiedzi na wiele zadań. Najnowszą innowacją, którą wprowadziło OpenAI, jest dostępność wtyczek dla wszystkich użytkowników, która zdecydowanie zwiększa możliwości tego już niezwykle potężnego narzędzia.

ChatGPT – wtyczki dla każdego

ChatGPT Wtyczki Plugins
ChatGPT Plugins

Na początku marca, OpenAI zaczęło rozwijać „oczy i uszy” dla ChatGPT w formie wtyczek. To pozwoliło na radykalne rozszerzenie zdolności ChatGPT, umożliwiając użytkownikom praktycznie delegowanie mu dowolnego zadania. Wówczas, wtyczki były dostępne tylko dla wybranych osób w ramach „limitowanej alfa”. Ale z piątkowym ogłoszeniem OpenAI, ponad 70 wtyczek od firm trzecich jest wreszcie dostępnych dla użytkowników ChatGPT Plus.

„Rozwijamy przeglądanie internetowe i wtyczki dla wszystkich użytkowników ChatGPT Plus w ciągu najbliższego tygodnia!” – ogłosiło OpenAI na Twitterze. Przechodząc z wersji alfa do beta, umożliwiają ChatGPT dostęp do internetu i korzystanie z ponad 70 wtyczek firm trzecich.

ChatGPT – Najpopularniejsze wtyczki

Wtyczki powinny automatycznie aktywować się po zasubskrybowaniu ChatGPT Plus i mogą być znalezione w ustawieniach użytkownika pod zakładką „Beta Features”. Usługa kosztuje 20 dolarów miesięcznie i pozwala użytkownikom na korzystanie z modelu ChatGPT-4 OpenAI, znacząco lepszego, choć wciąż niedoskonałego, nad niemal wszelkimi poprzednimi wersjami.

Użytkownicy mogą zainstalować tyle wtyczek, ile chcą, ale mogą używać tylko trzech naraz. Wtyczki obejmują szeroki zakres branż i przedsięwzięć biznesowych, takich jak zakupy, nieruchomości, giełda, podróże i jedzenie.

Na przykład jedna z wtyczek, „ndricks Sports”, znajduje i kompiluje istotne wiadomości i informacje sportowe. Inne wtyczki, takie jak „AskYourPDF” i „ChatWithPDF”, pozwalają użytkownikom podać URL dokumentu PDF, który ChatGPT może przeanalizować.

Wtyczka Browsing

Jedną z najciekawszych nowych funkcji jest wtyczka „Browsing”, która umożliwia ChatGPT przeglądanie internetu. Ta wtyczka może przeszukiwać treść stron internetowych, wizualizować i analizować dane, a nawet pomagać w nauce języków obcych.

Jednak, podobnie jak inne wtyczki, „Browsing” jest bardzo wybredna, jeśli chodzi o URL-e, które może i nie może zaakceptować, i nie akceptuje lokalnych plików z komputera użytkownika.

Podsumowanie

Dostępność wtyczek dla wszystkich użytkowników ChatGPT jest dużym krokiem naprzód w rozwoju sztucznej inteligencji. Użytkownicy mogą teraz dostosować swoje doświadczenie z ChatGPT, dodając funkcje, które są dla nich najbardziej przydatne. Bez wątpienia, wtyczki dostarczą użytkownikom jeszcze więcej możliwości i jeszcze bardziej zwiększą użyteczność ChatGPT.

Scroll to Top