Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Google Bard – Sztuczna Inteligencja od Google

Google Bard – Sztuczna Inteligencja od Google

Google wprowadził na rynek swoją najnowszą innowację – Google Bard, sztuczna inteligencja od Google, która ma na celu rywalizację z konkurencyjnym ChatGPT. To pierwsza publicznie dostępna odpowiedź korporacji z kalifornijskiego Mountain View na ostatnie sukcesy ChatGPT. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, chatbot oferuje użytkownikom unikalne możliwości w zakresie rozmów z sztuczną inteligencją.

Google obecnie oferuje ograniczony dostęp, ale jest już możliwość zapisania się na stronie internetowej bard.google.com. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zapisanie się, będą mogli w pełni korzystać z innowacyjnych funkcji sztucznej inteligencji.

To pierwsza publicznie dostępna odpowiedź korporacji z kalifornijskiego Mountain View na ostatnie sukcesy ChatGPT. Bard został zaprojektowany, aby być jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie niż jego konkurent, oferując szereg nowych funkcji i usprawnień.

Kluczowym elementem chatbota jest Google LaMDA, lekka i zoptymalizowana wersja technologii sztucznej inteligencji opracowanej przez Google. Dzięki LaMDA, Bard jest w stanie prowadzić bardziej płynne i naturalne rozmowy z użytkownikami, oferując im wyjątkowe doświadczenia.

Jak dołączyć do Google Bard?

Chcesz spróbować sztuczną inteligencję od Google? Odwiedź stronę bard.google.com i zapisz się, aby otrzymać dostęp do tego innowacyjnego narzędzia. Pozwoli Ci to na korzystanie z zaawansowanych możliwości rozmów z sztuczną inteligencją i przekonasz się sam, jaką przewagę ma Bard nad konkurencją.

Scroll to Top