Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

AI Data Sidekick

AI Data Sidekick

Zobacz narzędzie

AI Data Sidekick to innowacyjne narzędzie wykorzystujące siłę sztucznej inteligencji, które pomaga użytkownikom w łatwym pisaniu zapytań SQL, dokumentacji i innych zadań. Dzięki dostępnej gamie przepisów, użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i wysiłek, korzystając z popularnych funkcji, takich jak SQL Fixer, Query Explainer i SQL Writer. Narzędzie to jest dostępne poprzez aplikację internetową, rozszerzenia Chrome i Firefox oraz interfejsy API, co czyni je dostępnym dla użytkowników na różnych platformach.

Jednym z kluczowych korzyści AI Data Sidekick jest jego zdolność do pomocy użytkownikom w pisaniu zapytań SQL nawet 10 razy szybciej. Osiąga się to dzięki wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji, które analizują dane wejściowe użytkownika i udzielają sugestii dotyczących uzupełnienia zapytania. Może to być szczególnie przydatne dla osób indywidualnych i małych zespołów, które nie mają zasobów na zatrudnienie dedykowanych analityków danych.

AI Data Sidekick jest również kompatybilny z głównymi hurtowniami danych, takimi jak Snowflake, Redshift, Postgres i BigQuery. Oznacza to, że użytkownicy mogą łatwo zintegrować narzędzie z istniejącą infrastrukturą danych, nie martwiąc się o problemy z kompatybilnością.

Oprócz podstawowych funkcji, AI Data Sidekick oferuje również przestrzeń roboczą AirOps, która umożliwia użytkownikom eksplorowanie i organizowanie danych za pomocą sztucznej inteligencji i języka naturalnego.

Scroll to Top