Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

AirOps

AirOps

Zobacz narzędzie

AirOps to rewolucyjna platforma AI Ops, która zmienia sposób podejścia firm do sztucznej inteligencji. Dzięki swojej zaawansowanej technologii, AirOps umożliwia tworzenie aplikacji AI, które bezproblemowo integrują duże modele językowe, takie jak ChatGPT, z danymi i logiką biznesową. Oznacza to, że firmy mogą łatwo tworzyć niestandardowe aplikacje AI bez potrzeby kodowania, wybierać spośród szerokiej gamy modeli AI i korzystać z w pełni zarządzanego rozwiązania pamięci AI, które umożliwia dużym modelom językowym dostęp do ich danych.

AirOps oferuje zestaw aplikacji, które są zaprojektowane, aby pomóc firmom w rozwiązywaniu realnych problemów. Te aplikacje obejmują Text Classify, Magic Transform, Sentiment Analyze i Text Generate. Każda z tych aplikacji ma na celu pomóc firmom w wyciąganiu wniosków z ich danych, automatyzacji procesów i poprawie podejmowania decyzji.

Dzięki 7 milionom dolarów w finansowaniu początkowym, AirOps jest teraz w stanie wprowadzić duże modele językowe na czoło innowacji w dziedzinie AI. To finansowanie umożliwiło firmie rozszerzenie zespołu, opracowanie nowych funkcji i poprawę wydajności platformy.

Oprócz swojej zaawansowanej technologii, AirOps oferuje również kompleksowe samouczki dotyczące uruchamiania ekstrakcji jednostek, analizy sentymentu, klasyfikacji tekstu, transformacji danych i tłumaczenia języka na dużą skalę za pomocą AI. Oznacza to, że firmy mogą szybko i łatwo nauczyć się najnowszych technik AI i z

Scroll to Top