Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Andi

Andi

Zobacz narzędzie

Andi to rewolucyjny asystent czatu AI, który został zaprojektowany w celu poprawy doświadczenia użytkowników na Twojej stronie bazy narzędziowej. Ten bardzo dokładny, bez reklam i skoncentrowany na prywatności chatbot wykorzystuje technologię generatywnego AI, żywe dane i semantyczną technologię wyszukiwania, aby dostarczać użytkownikom odpowiedzi w formie rozmowy. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyszukiwarek, Andi oferuje użytkownikom możliwość zadawania pytań, znajdowania, podsumowywania i wyjaśniania informacji oraz łatwej nawigacji po sieci.

Głównym celem Andi jest dostarczanie prostych, faktograficznie poprawnych odpowiedzi z wiarygodnych źródeł, jednocześnie chroniąc prywatność użytkowników. Dzięki Andi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do artykułów w przeglądarce bez reklam, zaoszczędzić czas dzięki podsumowaniom AI i łatwo zrozumieć skomplikowane strony. Andi zobowiązuje się do promowania bezpieczeństwa i produktywności poprzez zwalczanie spamu i złej treści oraz chronienie użytkowników przed technologią reklamową i śledzeniem.

Jednym z kluczowych korzyści Andi jest to, że został zaprojektowany w sposób przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu. Chatbot jest intuicyjny i responsywny, co ułatwia użytkownikom szybkie i efektywne znalezienie potrzebnych informacji. Andi jest również bardzo elastyczny, pozwalając użytkownikom dostosować swoje doświadczenie do swoich konkretnych potrzeb i preferencji.

Inną ważną cechą Andi jest jego zaangażowanie w

Scroll to Top