Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

BeFunky

BeFunky

Zobacz narzędzie

BeFunky to kompleksowa platforma kreatywna, która oferuje szeroki zakres narzędzi do edycji zdjęć, projektowania graficznego i tworzenia kolaży zdjęć. Dzięki swojemu przyjaznemu interfejsowi i wszechstronnym funkcjom, BeFunky jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Jedną z wyróżniających się funkcji BeFunky jest jego Edytor Zdjęć, który umożliwia użytkownikom precyzyjne przycinanie, zmianę rozmiaru i ulepszanie ich obrazów. Filtry Artystyczne są również świetnym dodatkiem, dodającym unikalny dotyk do zdjęć i nadającym im wygląd klasycznych obrazów, szkiców, kreskówek i nie tylko. Funkcja Przetwarzania Partii jest również oszczędnością czasu, pozwalając użytkownikom na jednoczesną edycję wielu zdjęć.

Inną imponującą funkcją BeFunky jest jego Usuwanie Tła, które jest napędzane przez Sztuczną Inteligencję. To narzędzie identyfikuje główny temat na zdjęciu i usuwa tło za pomocą jednego kliknięcia, co ułatwia tworzenie profesjonalnie wyglądających obrazów. Narzędzia Poprawy są również świetne do retuszowania portretów i selfie, pozwalając użytkownikom na usuwanie niedoskonałości, wybielanie zębów i wiele więcej.

Kreator Kolaży to kolejna wyróżniająca się funkcja BeFunky, oferująca Kreatora Kolaży, który automatycznie tworzy kolaże lub dostosowywalne układy dla personalizacji. Dla projektowania graficznego, Projektant Graficzny BeFunky oferuje prostotę przeciągnij i upuść z profesjonalnie

Scroll to Top