Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

BoldVoice

BoldVoice

Zobacz narzędzie

BoldVoice to innowacyjna aplikacja, która została zaprojektowana w celu pomocy osobom nie będącym native speakerami w poprawie ich umiejętności mówienia po angielsku. Aplikacja ta jest przełomowa w dziedzinie nauki akcentu, ponieważ wykorzystuje zaawansowaną technologię rozpoznawania mowy opartą na sztucznej inteligencji, aby dostarczyć użytkownikom spersonalizowane opinie i wskazówki dotyczące ich akcentu. Dzięki BoldVoice użytkownicy mogą ćwiczyć i doskonalić swoją wymowę, poprawiając tym samym swoją płynność i zwiększając pewność siebie w mówieniu po angielsku.

Aplikacja oferuje szeroki zakres interaktywnych ćwiczeń i aktywności, które zostały zaprojektowane w celu pomocy użytkownikom w ćwiczeniu wymowy i akcentu. Ćwiczenia te są dostosowane do poziomu zaawansowania użytkownika i zaprojektowane tak, aby były angażujące i zabawne. Aplikacja dostarcza również użytkownikom opinii w czasie rzeczywistym na temat ich wymowy, co pomaga im zidentyfikować obszary, w których muszą się poprawić.

Jedną z kluczowych cech BoldVoice jest jego zdolność do dostarczania użytkownikom spersonalizowanego coaching’u. Aplikacja wykorzystuje zaawansowane algorytmy do analizy wzorców mowy użytkownika i identyfikacji obszarów, w których muszą się poprawić. Na podstawie tej analizy aplikacja dostarcza użytkownikom spersonalizowanego coaching’u, który jest dostosowany do ich konkretnych potrzeb.

BoldVoice to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności mówienia po angi

Scroll to Top