Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

ChatGPT Sidebar

ChatGPT Sidebar

Zobacz narzędzie

ChatGPT Sidebar to bardzo przydatne i wszechstronne rozszerzenie przeglądarki, które można łatwo zainstalować na Chrome lub Edge. Oferuje szeroki zakres funkcji, które mogą pomóc użytkownikom szybko uzyskać informacje i podejmować świadome decyzje. Jedną z najbardziej imponujących funkcji tego narzędzia jest zdolność do streszczenia artykułu. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą uzyskać szybki przegląd treści artykułu bez konieczności czytania całego tekstu. To może zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku, zwłaszcza przy długich artykułach.

Inną przydatną funkcją ChatGPT Sidebar jest zdolność do odkrywania powiązanych stron. Ta funkcja pozwala użytkownikom odkrywać strony związane z treścią, którą aktualnie przeglądają. Może to być szczególnie pomocne podczas prowadzenia badań lub próby znalezienia dodatkowych informacji na określony temat.

Funkcja wyjaśnienia koncepcji jest również bardzo korzystna. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą uzyskać jasne i zwięzłe wyjaśnienie skomplikowanych koncepcji lub terminów. Może to być szczególnie pomocne przy pracy z treściami technicznymi lub naukowymi, które mogą być trudne do zrozumienia.

Ostatecznie, ChatGPT Sidebar oferuje również unikalną funkcję, która pozwala użytkownikom porównać odpowiedzi między sztuczną inteligencją a człowiekiem na stronach Q&A. Może to być szczególnie pomocne przy próbie określenia dokładności odpowiedzi lub przy próbie uzyskania drugiej opinii na określony temat.

Ogólnie rzecz biorąc, ChatGPT Sidebar to bardzo przydat

Scroll to Top