Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

ClickUp AI – Automatyzuj zadania

ClickUp AI – Automatyzuj zadania

Zobacz narzędzie

ClickUp AI ma na celu zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, automatyzując zadania, które często pochłaniają znaczną część czasu pracowników. Dzięki postępowi w technologii AI, uważa się, że działania zawodowe, które zużywają 60-70% czasu pracownika, mogą być zautomatyzowane, potencjalnie zwiększając produktywność nawet o 45% w niektórych zawodach, takich jak obsługa klienta, inżynieria i marketing.

ClickUp AI upraszcza korzystanie z technologii AI, oferując ponad 100 w pełni szablonowych propozycji dostosowanych do użytkownika. Platforma została zaprojektowana tak, aby była przyjazna dla użytkownika, co oznacza, że nie musisz być ekspertem od AI, aby efektywnie z niej korzystać. Te narzędzia AI oparte na roli zostały opracowane przy pomocy ekspertów z różnych branż, co czyni je odpowiednimi dla niemal każdego cennego przypadku użycia. Nowe propozycje są dodawane co tydzień, a następnie są ciągle optymalizowane i testowane, aby zapewnić najlepszą jakość wyników.

Oto niektóre przykłady, jak można wykorzystać ClickUp AI:

 • Marketing: Napisz studium przypadku, wygeneruj kreatywny brief, wymyśl potencjalne rozwiązania.
 • Sprzedaż: Stwórz plan terytorialny, napisz maila do potencjalnego klienta, stwórz skrypt do prezentacji lub demo.
 • Produkt: Napisz dokumentację wymagań produktu, zaprojektuj badanie user testing, zidentyfikuj miary sukcesu.
 • Inżynieria: Stwórz raport retrospektywny z sprintu, wygeneruj schemat modelu, napisz specyfikacje techniczne.
 • Zarządzanie projektami: Stwórz opis zadań, rozpocznij harmonogram projektu, zorganizuj zadania.

AI jest bezpośrednio zintegrowane z platformą ClickUp i można go używać na całym przepływie pracy, w tym zadaniach, dokumentach, panelach kontrolnych i innych. Oto kilka innych sposobów, w jaki ClickUp AI może zwiększyć Twoją produktywność w pracy:

 • Doganiaj rozmowy: Twórz natychmiastowe streszczenia długich wątków komentarzy w zadaniach lub ClickUp Docs.
 • Podziel się najważniejszymi informacjami: Pozwól AI przeczytać szczegóły za Ciebie i streścić długie dokumenty, takie jak białe księgi, notatki z posiedzeń lub wyniki badań.
 • Generuj zadania do wykonania: ClickUp AI przechwytuje i przypisuje zadania Twojego zespołu w Doc lub w nowych zadaniach.
 • Poprawiaj swoje pisanie: Twórz idealnie sformatowane e-maile, wpisy na blogi czy odpowiedzi dla klientów.
 • Sprawdzaj pisownię i gramatykę: Z twoim osobistym AI redaktorem, nigdy więcej nie będziesz się martwić o błędy w treści.
 • Mów każdym językiem: Generuj szybkie, dokładne tłumaczenia między wieloma językami.
 • Zwiększ efektywność w dowolnym miejscu (wkrótce dostępne): Skracaj wątki komentarzy w zadaniach w aplikacji mobilnej, aby szybciej podejmować decyzje.

ClickUp AI jest dostępny dla wszystkich i można go dodać do dowolnego planu, w tym planu Free Forever. Po bezpłatnym okresie próbnym, ClickUp AI można na stałe dodać do dowolnej Przestrzeni roboczej w płatnym planie za cenę wprowadzeniową 5 dolarów na członka na miesiąc.”

Scroll to Top