Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Darmowa alternatywa dla Photoshop AI Generative Fill

Darmowa alternatywa dla Photoshop AI Generative Fill

Wszyscy znamy moc Photoshopa, legendarnego narzędzia do edycji obrazów. Jednak jego najnowsze funkcje, takie jak „Generative Fill”, oparte na sztucznej inteligencji, są przełomowe. Mimo to, korzystanie z Photoshopa wiąże się z kosztami. Dlatego przedstawiamy ClipDrop – darmową alternatywę dla rewolucyjnej funkcji Photoshopa.

Czym jest Generative Fill w Photoshopie?

Funkcja „Generative Fill” w Photoshopie to nowa generacja narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które wykorzystują moc obliczeniową do magicznego manipulowania obrazami. Te narzędzia pozwalają dodawać, rozszerzać i usuwać zawartość obrazów w bezpieczny sposób na podstawie wprowadzanych opisów tekstowych. Są one innowacyjne, umożliwiają tworzeniu treści graficznych na zupełnie nowym poziomie.

Photoshop – to kosztuje

Mimo że Photoshop jest niezwykle potężnym narzędziem, nie jest dostępny za darmo. Aby korzystać z pełnej gamy funkcji, użytkownik musi subskrybować usługę, co generuje regularne, miesięczne koszty. Wysoka cena może być barierą dla wielu osób, szczególnie dla hobbystów lub małych firm, które nie mają dużego budżetu na oprogramowanie graficzne.

ClipDrop – darmowa alternatywa dla rewolucyjnej funkcji photoshopa „Generative Fill”

 

Na szczęście, istnieje alternatywa – ClipDrop. Aplikacja ta oferuje funkcje podobne do funkcji „Generative Fill” w Photoshopie, ale za darmo.

ClipDrop umożliwia rozszerzenie twoich artystycznych kreacji, rozszerzając płótno twoich arcydzieł. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym artystą, czy amatorskim entuzjastą, ClipDrop pomoże Ci rozbudować twoją grafikę o nowe elementy.

Za pomocą ClipDrop możesz łatwo przekształcić i rozszerzyć tła na swoich ulubionych zdjęciach, tworząc zachwycające kompozycje i dodając nowe życie do swoich portretów. Dodatkowo, ClipDrop pozwala na perfekcyjne skalowanie tekstur, czy to drewna, tkaniny, metalu czy dowolnej innej, z łatwością można je przeskalować i rozszerzyć.

Zwykłe zdjęcia krajobrazów mogą być przekształcone w zapierające dech w piersiach widoki. Możliwość rozszerzenia wymiarów zdjęć krajobrazowych, dając im efekt panoramiczny i tworząc bardziej immersyjne doświadczenie wizualne.

ClipDrop Uncrop - Photoshop Generative Fill Alternative
ClipDrop Uncrop – Photoshop Generative Fill Alternative

Ile kosztuje ClipDrop?

ClipDrop oferuje wszystkie te funkcje za darmo. Oto co otrzymasz w ramach darmowej wersji:

  • Stable Diffusion HD (ze znakiem wodnym)
  • Usuwanie tła (do rozmiarów 1024×1024)
  • Czyszczenie zdjęć (do rozmiarów 1024×1024)
  • Relight (do rozmiarów 1024×1024)
  • Zwiększanie rozdzielczości obrazów x2 (do 2048×2048)
  • Edytor Web (10 darmowych klipów)
  • Usuwanie tekstu (do rozmiarów 1024×1024)
  • ClipDrop dla iOS (z ograniczeniami i znakiem wodnym)
  • ClipDrop dla Androida (z ograniczeniami i znakiem wodnym)

Jedynym ograniczeniem jest konieczność oczekiwania w kolejce na przetworzenie twojej fotografii. Dla tych, którzy nie chcą czekać, jest dostępna wersja płatna, kosztująca 9 dolarów za miesiąc.

Zatem, jeśli szukasz alternatywy dla „Generative Fill” w Photoshopie, ClipDrop jest godnym rozważenia wyborem. Ta darmowa aplikacja oferuje funkcje, które są na równi z tym, co oferuje Photoshop, ale bez konieczności ponoszenia regularnych kosztów subskrypcji.

Scroll to Top