Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Deep Nostalgia

Deep Nostalgia

Zobacz narzędzie

Czy masz już dość przeglądania starych albumów ze zdjęciami rodzinnych i marzysz o tym, aby zobaczyć swoich bliskich ożywionych? Nie szukaj dalej niż Deep Nostalgia™, najnowsze przełomowe narzędzie do animowania statycznych obrazów z niesamowitą dokładnością. MyHeritage we współpracy z technologią deep learning D-ID stworzył narzędzie, które przekształca Twoje ukochane zdjęcia rodzinne w fascynujące krótkie filmy, które zostawią Cię w zachwycie.

Dzięki Deep Nostalgia™ możesz ożywić dziedzictwo swojej rodziny i podzielić się nim z bliskimi jak nigdy dotąd. Wyobraź sobie oglądanie uśmiechów i machania Twoich dziadków lub widzenie Twoich rodziców tańczących na swoim weselu. Te cenne chwile teraz mogą być przeżywane na nowo w niesamowitych detalach, dzięki mocy technologii deep learning.

Proces jest prosty: załaduj swoje ulubione zdjęcia rodzinne na MyHeritage i pozwól Deep Nostalgia™ działać swoje czary. Narzędzie używa zaawansowanych algorytmów do analizy obrazu i tworzenia krótkiego filmu, który ożywia przedmiot. Możesz następnie udostępniać te filmy rodzinie i przyjaciołom lub zachować je jako cenny wspomnienie dla siebie.

Deep Nostalgia™ to przełom dla każdego, kto chce zachować historię swojej rodziny w unikalny i fascynujący sposób. Bez względu na to, czy chcesz przeżyć cenne wspomnienia, czy po prostu chcesz dodać nowy wymiar do swojej kolekcji zdjęć rodzinnych, to innowacyjne narzędzie na pewno Cię zachw

Scroll to Top