Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

EditGPT

EditGPT

Zobacz narzędzie

GPT to rewolucyjne narzędzie AI, które zmieniło proces edycji i korekty na chatGPT. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i przyjaznemu interfejsowi stało się niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce udoskonalić swoje pisanie.

Jednym z kluczowych korzyści GPT jest jego zdolność do udzielania informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym na temat tekstu. Podczas gdy użytkownicy piszą, GPT analizuje ich pisanie i sugeruje poprawki, takie jak poprawki gramatyczne i ortograficzne, restrukturyzację zdań i sugestie wyboru słów. Dzięki temu oszczędza się czas, a także zapewnia, że końcowy produkt jest najwyższej jakości.

Inną zaletą GPT jest jego wszechstronność. Może być używany do szerokiej gamy zadań pisarskich, od prac akademickich po raporty biznesowe i twórcze pisanie. Jego intuicyjny interfejs i dostosowywalne ustawienia ułatwiają dostosowanie narzędzia do konkretnych potrzeb i preferencji.

Oprócz możliwości edycji i korekty, GPT oferuje również szereg funkcji monitorowania. Użytkownicy mogą śledzić zmiany wprowadzone do swojego tekstu, przeglądać poprzednie wersje swojej pracy i współpracować z innymi w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jest to idealne narzędzie do projektów zespołowych i pisania współpracującego.

Ogólnie rzecz biorąc, GPT to przełomowe narzędzie dla każdego, kto chce poprawić swoje umiejętności pisarskie i produkować wysokiej jakości treści. Jego zaawans

Scroll to Top