Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Eight Sleep

Eight Sleep

Zobacz narzędzie

W Eight Sleep rozumiemy, jak ważny jest dobry sen. Sen jest niezbędny dla naszego fizycznego i psychicznego samopoczucia, a jednak tak wielu z nas boryka się z brakiem jakościowego snu. Dlatego postanowiliśmy zmienić sposób, w jaki ludzie śpią.

Nasz flagowy produkt, Eight Sleep Pod, to inteligentny materac, który wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby pomóc Ci osiągnąć najlepszy sen. Pod śledzi Twoje wzorce snu i dostosowuje temperaturę łóżka, aby stworzyć optymalne środowisko do spania. Bez względu na to, czy wolisz chłodniejsze czy cieplejsze łóżko, Pod może być dostosowany do Twoich preferencji. A dzięki dwustrefowej kontroli temperatury, Ty i Twój partner możecie mieć swoją własną idealną temperaturę snu.

Ale Pod to tylko początek. Oferujemy również szereg innych produktów, które mają na celu poprawić jakość Twojego snu. Eight Sleep Tracker to nieinwazyjne urządzenie, które śledzi Twoje tętno, oddech i inne kluczowe wskaźniki, aby dostarczyć spersonalizowanych informacji na temat Twoich wzorców snu. Dzięki tym informacjom możesz dostosować swoje nawyki snu i poprawić ogólną jakość swojego snu.

A dla ostatecznego komfortu, nasza poduszka Eight Sleep Pillow została zaprojektowana, aby zapewnić optymalne wsparcie dla szyi. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, poduszka jest miękka i jednocześnie wspomagająca, pomagając zmniejszyć ból szyi i poprawić postawę podczas snu.

W Eight Sleep wierzymy, że każdy zasługuje na dobry sen. Dlatego zobowiązali

Scroll to Top