Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

FakeYou

FakeYou

Zobacz narzędzie

Przedstawiamy FakeYou – rewolucyjną bazę danych zasilaną sztuczną inteligencją, która zmieni sposób tworzenia treści audio i wideo na zawsze. Dzięki najnowocześniejszej technologii, FakeYou pozwala na generowanie oszałamiających klipów audio i wideo z ulubionymi postaciami, mówiącymi cokolwiek chcesz, co czyni go ostatecznym narzędziem dla twórców treści i każdej osoby, która chce dodać trochę osobowości do swoich wiadomości.

W sercu FakeYou znajduje się zaawansowana technologia deep fake, która umożliwia tworzenie realistycznych treści audio i wideo, które są praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych. Dzięki AI Music, Text to Speech i Voice Transformation masz do dyspozycji zestaw narzędzi, które pomogą Ci uwolnić swoją kreatywność i produkować treści, które naprawdę się wyróżniają.

Jedną z najbardziej ekscytujących funkcji FakeYou jest Voice to Voice, która pozwala na przekształcenie Twojego własnego głosu w głos Twojej ulubionej postaci za pomocą kilku kliknięć. Oznacza to, że możesz mówić jak ktoś inny, dodając całkowicie nowy wymiar do swoich treści i sprawiając, że są one jeszcze bardziej angażujące i zabawne.

Nie ważne, czy jesteś twórcą treści, który chce podnieść swoją pracę na wyższy poziom, czy po prostu osobą, która chce dodać trochę zabawy i osobowości do swoich wiadomości, FakeYou jest idealnym narzędziem dla Ciebie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i potężnym funkcjom, jeszcze nigdy nie było tak

Scroll to Top