Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Fathom

Fathom

Zobacz narzędzie

Fathom to narzędzie zmieniające grę, które ma na celu zwiększenie produktywności i efektywności spotkań Zoom. Dzięki zaawansowanej technologii AI, Fathom eliminuje potrzebę ręcznego robienia notatek podczas wirtualnych rozmów, umożliwiając użytkownikom skupienie się na dyskusji. To innowacyjne narzędzie automatycznie transkrybuje i podsumowuje rozmowy, zapewniając użytkownikom kompleksowy zapis spotkania, do którego mogą się odwołać później.

Jednym z kluczowych korzyści Fathom jest to, że umożliwia użytkownikom pełne zaangażowanie w rozmowę bez martwienia się o robienie notatek. Oznacza to, że mogą aktywnie uczestniczyć w dyskusji, dzielić się swoimi pomysłami i współpracować z kolegami w czasie rzeczywistym. Funkcje transkrypcji i podsumowania Fathom ułatwiają również użytkownikom przeglądanie spotkania później i nadrobienie ważnych punktów, które mogli przegapić.

Oprócz możliwości transkrypcji i podsumowania, Fathom oferuje również potężne narzędzia analityczne, które mogą pomóc użytkownikom uzyskać cenne wskazówki i podejmować informowane decyzje. Dzięki Fathom, użytkownicy mogą śledzić kluczowe wskaźniki, takie jak czas trwania spotkania, wskaźniki uczestnictwa i poziomy zaangażowania, co pozwala im optymalizować swoje spotkania i poprawiać ogólną produktywność.

Ogólnie rzecz biorąc, Fathom to narzędzie, które każdy powinien mieć, jeśli chce zoptymalizować swoje zadania, być na

Scroll to Top