Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

FreeSubtitles.AI

FreeSubtitles.AI

Zobacz narzędzie

FreeSubtitles.ai to usługa transkrypcji, która oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne opcje dla użytkowników. Usługa ta została zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby szerokiej gamy użytkowników, od osób prywatnych po firmy, które potrzebują dokładnych i niezawodnych usług transkrypcji. Wersja bezpłatna usługi ma limit wielkości pliku 300 MB i czasu trwania 1 godziny, co jest idealne dla osób, które potrzebują transkrypcji krótkich plików audio lub wideo. Płatna wersja natomiast oferuje hojny limit wielkości pliku 10 GB i czasu trwania 10 godzin, co czyni ją idealną dla firm i organizacji, które potrzebują transkrypcji dłuższych plików.

Jedną z kluczowych cech FreeSubtitles.ai jest jej wsparcie dla plików audio i wideo. Oznacza to, że użytkownicy mogą przesyłać dowolny rodzaj pliku i otrzymać dokładne transkrypcje w ciągu kilku minut. Usługa ta zapewnia również automatyczne pobieranie za pomocą linku, co ułatwia użytkownikom dostęp do ich transkrypcji, gdy już są gotowe.

Inną wspaniałą cechą FreeSubtitles.ai jest jej wsparcie dla wielu języków. Dzięki 111 opcjom językowym do wyboru, użytkownicy mogą wybrać język, którego potrzebują i otrzymać dokładne transkrypcje w tym języku. Usługa ta zapewnia również różne modele dokładności i tłumaczenia na różne języki, co gwarantuje, że użytkownicy otrzymają jak najdokładniejsze transkrypcje.

Wreszcie, płatni użytkownicy są traktowani priory

Scroll to Top