Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Galileo

Galileo

Zobacz narzędzie

Galileo AI to nowoczesne narzędzie, które ma rewolucjonizować sposób projektowania interfejsów. Jest to inteligentny współpilot, który wykorzystuje zaawansowaną technologię sztucznej inteligencji, aby pomóc projektantom w tworzeniu wizualnie zachwycających projektów UI z łatwością. Dzięki Galileo AI projektanci mogą teraz skupić się na kreatywnych aspektach swojej pracy, podczas gdy narzędzie zajmuje się szczegółami technicznymi.

Narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby było intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, co ułatwia projektantom rozpoczęcie pracy. Posiada wiele funkcji, które pozwalają projektantom tworzyć projekty, które są zarówno estetycznie piękne, jak i funkcjonalne. Na przykład posiada generator palet kolorów, który pomaga projektantom wybrać odpowiednie kolory do swoich projektów. Posiada również generator układów, który sugeruje najlepszy układ dla danego projektu.

Galileo AI został również zaprojektowany tak, aby był bardzo elastyczny, umożliwiając projektantom dostosowanie go do swoich konkretnych potrzeb. Może być zintegrowany z innymi narzędziami projektowymi, takimi jak Sketch i Figma, co ułatwia projektantom płynne przełączanie się między narzędziami. Ponadto, jest oparty na chmurze, co oznacza, że projektanci mogą uzyskać dostęp do swoich projektów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Podsumowując, Galileo AI to przełomowe narzędzie dla projektowania interfejsów. Jest to potężne narzędzie, które umożliwia projektantom tworzenie wizualnie zachwycających projektów UI z łatwością. Dzięki zaawansowane

Scroll to Top