Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Gamma.app – prezentacje jednym kliknięciem z pomocą AI

Gamma.app – prezentacje jednym kliknięciem z pomocą AI

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak stworzyć profesjonalną, angażującą prezentację w krótkim czasie? Oto rozwiązanie – Gamma.app, innowacyjna aplikacja do tworzenia prezentacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Zapomnij o nudnych szablonach i monotonnych slajdach. Wystarczy jedno kliknięcie, aby odkryć nowy świat możliwości!

Gamma.app
Gamma.app
  1. Tworzenie prezentacji jednym kliknięciem. Dzięki Gamma.app, tworzenie prezentacji staje się proste jak nigdy dotąd. Aplikacja korzysta z zaawansowanego silnika AI opartego na GPT-4, który pozwala na błyskawiczne generowanie treści i pomysłów na prezentację.
  2. Zmiana wyglądu jednym kliknięciem. Narzędzie oferuje różnorodne szablony i motywy graficzne, które można zmieniać jednym kliknięciem. Użytkownicy mają pełną swobodę w dostosowywaniu wyglądu prezentacji do swoich potrzeb.
  3. Doskonałe wsparcie dla języka polskiego. Gamma.app oparte na GPT-4, działa nie tylko z językiem angielskim, ale również z językiem polskim. Nie musisz się martwić o błędy językowe czy niezrozumiałe tłumaczenia.
  4. Uruchamianie prezentacji bezpośrednio z aplikacji. Narzędzie umożliwia prowadzenie prezentacji bezpośrednio z poziomu Gamma.app. Nie trzeba martwić się o konwersję plików czy problemy z kompatybilnością.
  5. Bogactwo multimediów. Narzędzie pozwala wyjść poza tekst i standardowe grafiki. Aplikacja oferuje możliwość osadzania gify, filmy, wykresy oraz strony internetowe w prezentacjach, dzięki czemu stają się one bardziej angażujące i atrakcyjne.
  6. Narzędzia analityczne, komentarze i reakcje. Aplikacja nie ogranicza się tylko do tworzenia prezentacji. Gamma.app posiada również narzędzia analityczne, które pomogą śledzić zaangażowanie użytkowników. Możliwość dodawania komentarzy i reakcji sprawia, że prezentacje stają się interaktywne i ciekawe dla odbiorców.
  7. Całkowicie za darmo! A najważniejsze – oprogramowanie jest dostępne całkowicie za darmo! Nie ma potrzeby płacenia za drogie licencje czy abonamenty. Odkryj moc AI i zacznij tworzyć profesjonalne prezentacje z Gamma.app już dziś!

Aplikację możecie przetestować na stronie producenta.

Scroll to Top