Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Gen-2 by Runway

Gen-2 by Runway

Zobacz narzędzie

Tworzenie świeżych treści wideo może być trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy pracujesz z ograniczonymi zasobami lub krótkim terminem. Jednak dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, teraz możliwe jest generowanie autentycznych i spójnych filmów bez wysiłku. Można to osiągnąć za pomocą dwóch różnych metod: Video to Video i Text to Video.

Video to Video polega na dostosowaniu formatu i estetyki danego obrazu lub pisemnego promptu do istniejącego wideo. Oznacza to, że można wziąć istniejące wideo i przekształcić je w coś zupełnie nowego i unikalnego, bez konieczności kręcenia dodatkowych ujęć. Ta metoda jest szczególnie przydatna do ponownego wykorzystania istniejącej treści lub tworzenia wariacji na temat konkretnego wideo.

Z drugiej strony, Text to Video opiera się wyłącznie na wskazówkach tekstowych, aby wygenerować zupełnie nowe wideo. Oznacza to, że można wprowadzić scenariusz lub zestaw słów kluczowych, a technologia AI stworzy wideo na podstawie tych wskazówek. Ta metoda jest szczególnie przydatna do tworzenia filmów instruktażowych, demonstracji produktów lub każdego innego rodzaju wideo, które wymaga jasnej i zwięzłej wiadomości.

Zarówno Video to Video, jak i Text to Video są niezwykle potężnymi narzędziami, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści wideo w ułamku czasu, który zajęłoby kręcenie i edycja tradycyjnego wideo. Dzięki pomocy technologii AI możesz teraz skupić się na aspektach kreatywnych produkcji wideo, poz

Scroll to Top