Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Interior AI

Interior AI

Zobacz narzędzie

Interior AI to nowoczesne narzędzie, które rewolucjonizuje sposób projektowania i dekorowania przestrzeni życiowych. Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji, Interior AI pozwala użytkownikom przekształcać swoje pokoje za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy przesłać 2D obraz swojego pokoju i wybrać jedną z 32 predefiniowanych opcji, aby natychmiast zobaczyć swoją przestrzeń w zupełnie nowym świetle.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji Interior AI jest możliwość usunięcia istniejących dekoracji i mebli, co otwiera drogę do nowych pomysłów. Użytkownicy mogą eksperymentować z różnymi układami i stylami bez konieczności fizycznego przemieszczania mebli. Program dostarcza również cennej inspiracji i świeżych perspektyw dla właścicieli domów, którzy chcą odświeżyć swoje przestrzenie życiowe.

Interior AI oferuje darmowy plan, który obejmuje pięć renderowań, co czyni go dostępnym dla każdego. Dla tych, którzy chcą więcej, istnieje plan Pro, który kosztuje 29 dolarów miesięcznie lub 249 dolarów rocznie. Ten plan obejmuje nieograniczone renderowania i dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak niestandardowe palety kolorów i możliwość zapisywania i udostępniania projektów.

Mimo że niektóre generowane obrazy mogą nie być doskonałe, Interior AI wciąż jest niezwykle przydatnym narzędziem dla każdego, kto chce przeprojektować swoją przestrzeń życiową. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i potężnej technologii sztucznej inteligencji, Interior AI

Scroll to Top