Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Kittl

Kittl

Zobacz narzędzie

Kittl to narzędzie projektowe, które zmienia sposób pracy projektantów. Dzięki potężnym funkcjom napędzanym sztuczną inteligencją, Kittl pomaga użytkownikom odblokować ich kreatywny potencjał i usprawnić ich procesy pracy. Platforma oferuje szeroki wybór zasobów projektowych, w tym ilustracje, czcionki, zdjęcia, ikony i tekstury, które są łatwo dostępne z jednego interfejsu.

Jedną z wyróżniających się cech Kittl jest narzędzie projektowe i szablony napędzane sztuczną inteligencją. Dzięki nim użytkownicy mogą szybko i łatwo tworzyć oszałamiające projekty bez potrzeby zaawansowanych umiejętności technicznych. Platforma oferuje również zaawansowane edytowanie tekstu z transformacją w czasie rzeczywistym, co ułatwia tworzenie atrakcyjnej typografii, która wyróżnia się spośród tłumu.

Inną ważną cechą Kittl jest narzędzie magicznego przekolorowania, które umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe zmienianie koloru dowolnego elementu w ich projekcie. Ta funkcja jest szczególnie przydatna do tworzenia spójnych projektów, które pasują do określonej palety kolorów lub tożsamości marki.

Kittl oferuje również szeroki wybór gotowych szablonów zarówno dla projektów osobistych, jak i komercyjnych. Szablony te są w pełni dostosowywalne, co pozwala użytkownikom szybko tworzyć profesjonalnie wyglądające projekty bez potrzeby rozległych umiejętności projektowych.

Oprócz potężnych funkcji projektowych, Kittl oferuje również ogromną bibliotekę zasobów projektowych, w tym ilustracje

Scroll to Top