Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Language Tool

Language Tool

Zobacz narzędzie

LanguageTool to potężne narzędzie do pisania, które pomaga użytkownikom poprawić swoje umiejętności pisarskie poprzez wykrywanie i poprawianie błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych. Jest to wszechstronne narzędzie, które jest kompatybilne z popularnymi przeglądarkami takimi jak Chrome, Edge, Firefox, Safari i Opera, i zapewnia sugestie w czasie rzeczywistym podczas pisania e-maili, postów na blogu lub tweetów. Dodatek do przeglądarki został zaprojektowany w taki sposób, aby chronić prywatność użytkowników i nie przechowywać żadnego tekstu, zapewniając bezpieczeństwo i ochronę danych użytkowników.

Oprócz dodatku do przeglądarki, LanguageTool jest również dostępny jako aplikacja desktopowa dla systemów macOS i Windows, która bezproblemowo integruje się z popularnymi programami biurowymi takimi jak Google Docs, Microsoft Word, OpenOffice i LibreOffice. Umożliwia to użytkownikom poprawianie pisowni, sprawdzanie gramatyki, poprawianie interpunkcji, potwierdzanie wielkości liter, poprawianie stylu, a nawet parafrazowanie zdań za pomocą sztucznej inteligencji.

LanguageTool obsługuje wiele języków i jest zaufany przez renomowane organizacje takie jak BMW Group, Unia Europejska, Spiegel Magazine i wiele innych. Oferuje ono doświadczenie pisania bez rozpraszania, osobisty słownik, ocenę jakości stylu i gramatyki oraz bezpieczne przechowywanie tekstu. Narzędzie posiada również wersję premium dla firm i udostępnia API do korekty tekstu dla programistów.

Dzięki LanguageTool użytkownicy mogą łatwo poprawić swoje umiejętności pisarskie i tworzyć wysokiej jakości treści wolne od b

Scroll to Top