Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Looka

Looka

Zobacz narzędzie

Looka to innowacyjny kreator logo zasilany sztuczną inteligencją, który zrewolucjonizował sposób tworzenia niestandardowych logo przez firmy. Dzięki Looka, użytkownicy mogą generować unikalne projekty w zaledwie kilka kliknięć i pięć minut, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm, którzy chcą stworzyć profesjonalne logo bez wydawania fortuny.

Proces tworzenia logo z Looka jest niezwykle prosty. Wystarczy wpisać nazwę firmy i branżę, wybrać style, kolory i symbole logo, a resztę zostawić Looka. Kreator logo zasilany sztuczną inteligencją wygeneruje wiele projektów logo na podstawie preferencji użytkownika, a można wybrać ten, który najlepiej reprezentuje markę.

Po wybraniu projektu logo, można użyć łatwego w użyciu edytora logo Looka, aby dostosować go dalej. Edytor oferuje wiele opcji, takich jak kolory, czcionki i układy, aby sfinalizować projekt. Looka oferuje pliki logo PNG i JPG w wysokiej rozdzielczości, pliki logo SVG i EPS do skalowania oraz warianty kolorów do użytku online lub offline.

Oprócz projektowania logo, Looka oferuje również wiele innych usług brandingowych. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do projektów wizytówek, szablonów mediów społecznościowych, informacji o marce i dożywotniego wsparcia logo. Dzięki subskrypcji Brand Kit Looka, użytkownicy mogą dokonywać nieograniczonych zmian w swoim logo i posiadać prawa autorskie do swojego projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, Looka to doskonały wybór dla firm, które

Scroll to Top