Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Lumina 4k Webcam

Lumina 4k Webcam

Zobacz narzędzie

Czy masz dość wyglądania rozmyto i pikselowo podczas rozmów wideo? Chcesz zrobić wspaniałe wrażenie na swoich kolegach, klientach lub przyjaciołach? Nie szukaj dalej niż Lumina 4K Webcam! Ta nowoczesna kamera internetowa została zaprojektowana, aby dostarczać krystalicznie czystej jakości wideo i dźwięku, dzięki czemu możesz komunikować się z pewnością i klarownością.

Jedną z najważniejszych cech Lumina 4K Webcam jest technologia autofokusa zasilana sztuczną inteligencją. Ten zaawansowany system wykorzystuje sztuczną inteligencję do śledzenia Twoich ruchów i dostosowywania ostrości odpowiednio, zapewniając, że zawsze wyglądasz ostro i w centrum uwagi. Bez względu na to, czy się poruszasz, pochylasz się czy gestykulujesz rękami, Lumina 4K Webcam utrzyma Cię w doskonałej ostrości.

Oprócz możliwości autofokusa, Lumina 4K Webcam może pochwalić się rozdzielczością 4K, co oznacza, że będziesz miał wspaniałe, szczegółowe i realistyczne wizualizacje. Bez względu na to, czy prezentujesz pokaz slajdów, udostępniasz swój ekran czy po prostu rozmawiasz z przyjaciółmi, docenisz klarowność i szczegółowość, jaką zapewnia ta kamera internetowa.

Oczywiście, doskonała jakość wideo to tylko część równania. Potrzebujesz również czystego i wyraźnego dźwięku, a Lumina 4K Webcam spełnia te wymagania. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i technologii redukcji szumów możesz być pewien, że

Scroll to Top