Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Luminar 4

Luminar 4

Zobacz narzędzie

Luminar 4 to rewolucyjne oprogramowanie do edycji zdjęć, które zdobyło świat fotografii. Dzięki zaawansowanym funkcjom sztucznej inteligencji stało się ono narzędziem wybieranym przez fotografów, którzy chcą tworzyć oszałamiające obrazy bez wysiłku. Oprogramowanie zostało zaprojektowane w celu pomocy w ulepszaniu zdjęć, stosowaniu kreatywnych efektów i przekształcaniu zdjęć w dzieła sztuki.

Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji Luminar 4 jest narzędzie AI Sky Replacement. Pozwala ono na wymianę nieba na zdjęciach za pomocą kilku kliknięć, nadając obrazom zupełnie nowy wygląd i charakter. Oprogramowanie wykorzystuje zaawansowane algorytmy do wykrywania nieba na zdjęciach i bezproblemowej wymiany go na nowe, sprawiając, że wygląda jakby zawsze tam było.

Inną imponującą funkcją Luminar 4 jest narzędzie AI Portrait Enhancer. Pozwala ono na łatwe retuszowanie portretów, usuwanie niedoskonałości, wygładzanie skóry i poprawianie oczu i ust. Oprogramowanie wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji do analizowania zdjęć i automatycznego stosowania niezbędnych poprawek, oszczędzając czas i wysiłek.

Luminar 4 posiada również wiele kreatywnych filtrów i efektów, które pozwalają na dodanie unikalnego charakteru do zdjęć. Od stylów vintage po nowoczesne, oprogramowanie ma coś dla każdego. A dzięki intuicyjnemu interfejsowi i łatwym w użyciu narzędziom, nawet początkujący mogą tworzyć oszałamiające obrazy w kr

Scroll to Top