Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

MagicForm

MagicForm

Zobacz narzędzie

MagicForm to innowacyjne narzędzie chatbot, które wykorzystuje moc sztucznej inteligencji do interakcji z odwiedzającymi strony internetowe i przekształcania ich w lojalnych klientów. Dzięki zaawansowanej technologii GPT-4, MagicForm może być szkolony w ponad 100 językach, co czyni go prawdziwie globalnym rozwiązaniem. W miarę interakcji z użytkownikami, MagicForm staje się coraz bardziej inteligentny i intuicyjny, ciągle ucząc się i poprawiając swoje odpowiedzi.

Aby zapewnić dokładność i efektywność, MagicForm oferuje szereg narzędzi do generowania wiedzy, zbierania informacji i kontroli halucynacji. Te funkcje umożliwiają firmom dostarczanie swoim klientom dokładnych i istotnych informacji, co prowadzi do zwiększenia satysfakcji i lojalności klientów.

Struktura cenowa MagicForm jest prosta i dostępna dla firm wszystkich rozmiarów. Platforma oferuje bezpłatny plan startowy oraz płatne plany Pro i Enterprise. Oznacza to, że firmy mogą wybrać plan, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i budżetowi.

Już zaufany przez ponad 6500 małych firm na całym świecie, MagicForm udowodnił, że przynosi znaczne wzrosty w konwersjach i satysfakcji klientów. Korzystając z MagicForm, firmy mogą usprawnić swoje procesy obsługi klienta, skrócić czasy odpowiedzi i zapewnić swoim klientom płynne i spersonalizowane doświadczenie.

Podsumowując, MagicForm to potężne narzędzie chatbot, które może pomóc firmom wszystkich rozmiarów w interakcji z ich klientami i zwiększeniu konwersji. D

Scroll to Top