Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

MenuGPT

MenuGPT

Zobacz narzędzie

MenuGPT to rewolucyjne narzędzie, które umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z chatGPT. Jeśli często korzystasz z chatGPT, wiesz, jak frustrujące może być konieczność otwierania przeglądarki lub uruchamiania aplikacji tylko po to, aby uzyskać do niego dostęp. Dzięki MenuGPT możesz pożegnać się z tymi wszystkimi kłopotami i zacząć rozmawiać z potężnym modelem językowym w krótkim czasie.

MenuGPT zostało zaprojektowane tak, aby było szybkie, łatwe i wygodne. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do chatGPT bez żadnych opóźnień lub komplikacji. Za pomocą kilku kliknięć możesz otworzyć MenuGPT i zacząć rozmawiać z potężnym modelem językowym od razu. Oznacza to, że możesz szybko i skutecznie uzyskać potrzebne odpowiedzi, bez konieczności marnowania czasu na oczekiwanie na ładowanie przeglądarek lub uruchamianie aplikacji.

Jedną z najlepszych cech MenuGPT jest to, że jest niezwykle przyjazne dla użytkownika. Nawet jeśli nie jesteś szczególnie biegły w technologii, zobaczysz, że jest łatwe w użyciu i nawigacji. Interfejs jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu możesz zacząć go używać od razu, bez żadnych nieporozumień lub frustracji.

Inną wspaniałą funkcją MenuGPT jest to, że jest ono dostosowywalne. Możesz wybrać, aby uruchamiało się automatycznie przy uruchamianiu Twojego Maca, lub możesz wybrać, aby uruchamiać je

Scroll to Top