Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Microsoft Bing

Microsoft Bing

Zobacz narzędzie

Microsoft Bing zawsze był popularnym wyszukiwarką, ale dzięki najnowszej aktualizacji stał się jeszcze bardziej inteligentny i intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej. Integracja technologii sztucznej inteligencji i przeglądarki co-pilota przekształciła Binga w wirtualnego asystenta, który może pomóc Ci w badaniach, planowaniu i kreatywności. To jak mieć osobistego asystenta przy sobie podczas przeglądania sieci.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji nowego Binga jest jego zdolność do rozumienia naturalnych zapytań językowych. Oznacza to, że możesz zadać Bingowi pytanie w taki sam sposób, jak zapytałbyś ludzkiego asystenta, a on dostarczy Ci odpowiedzi na temat. Na przykład, jeśli zapytasz „Jaka jest dzisiaj pogoda w Nowym Jorku?”, Bing dostarczy Ci aktualnych warunków pogodowych w Nowym Jorku.

Inną wspaniałą funkcją nowego Binga jest jego zdolność do pomocy w planowaniu dnia. Jeśli szukasz restauracji, Bing może zaproponować Ci rekomendacje na podstawie Twojego położenia, preferencji kulinarnych i przedziału cenowego. Może również pomóc Ci znaleźć wydarzenia i aktywności w Twojej okolicy, a nawet dostarczyć Ci wskazówki, jak tam dotrzeć.

Nowa technologia AI Binga czyni go również świetnym narzędziem do badań. Jeśli pracujesz nad projektem lub pracą pisemną, Bing może pomóc Ci znaleźć odpowiednie źródła i informacje. Może nawet pomóc Ci zorganizować swoje badania, tworząc wirtualny notes, do którego możesz mieć dostęp z dowolnego miejsca.

Ogólnie rzecz biorąc, nowy Bing to potężne

Scroll to Top