Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Mubert

Mubert

Zobacz narzędzie

Mubert to innowacyjna platforma muzyczna, która rewolucjonizuje sposób tworzenia, konsumowania i udostępniania muzyki. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, Mubert jest w stanie dostarczyć spersonalizowaną, wolną od tantiem muzykę, idealnie dopasowaną do potrzeb twórców, deweloperów i słuchaczy.

Dzięki czterem różnym produktom, Mubert oferuje szeroki wybór opcji dla każdego, kto chce używać muzyki w swojej pracy lub życiu prywatnym. Twórcy treści mogą użyć Mubert Render, aby stworzyć ścieżki dźwiękowe idealnie dopasowane do nastroju, czasu trwania i tempa ich treści, podczas gdy artyści mogą zarabiać pieniądze, współpracując z AI za pośrednictwem Mubert Studio.

Deweloperzy i marki mogą uzyskać dostęp do oryginalnej muzyki za pośrednictwem Mubert API, aby rozwijać swoje biznesy, a słuchacze mogą korzystać z Mubert Play, aby odkryć idealne utwory na każdą okazję. Bez względu na to, czy szukasz muzyki tła do wideo, ścieżki dźwiękowej do gry, czy po prostu kilku utworów do słuchania podczas pracy, Mubert ma to, czego potrzebujesz.

AI Muberta generuje miliony próbek od setek artystów, co daje oryginalną muzykę idealnie dopasowaną do zamierzonego celu. Oznacza to, że możesz być pewien, że używana przez Ciebie muzyka jest unikalna, wysokiej jakości i idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Zaufana przez niektóre z największych marek i organizacji na ś

Scroll to Top