Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

My Heritage Incolor

My Heritage Incolor

Zobacz narzędzie

Moje dziedzictwo Incolor to kompleksowa platforma, która zapewnia użytkownikom wiele zasobów do eksplorowania historii swojej rodziny. Strona internetowa została zaprojektowana w sposób przyjazny dla użytkownika, co ułatwia każdemu wyszukiwanie swoich przodków i tworzenie drzewa genealogicznego. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy mogą szybko poruszać się po stronie i uzyskać dostęp do różnych narzędzi, które pomogą im odkryć przeszłość swojej rodziny.

Jedną z wyróżniających cech Moje dziedzictwo Incolor jest test DNA. Ten test pozwala użytkownikom odkryć swoje pochodzenie etniczne i połączyć się z krewnymi, których mogli nie znać. Test jest prosty w użyciu i dostarcza użytkownikom szczegółowy raport, który zawiera informacje o ich pochodzeniu, etniczności i genetycznym składzie.

Oprócz testu DNA, Moje dziedzictwo Incolor oferuje również budowniczy drzewa genealogicznego. To narzędzie pozwala użytkownikom stworzyć szczegółowe drzewo genealogiczne, które zawiera informacje o ich przodkach, takie jak daty urodzenia i śmierci, informacje o małżeństwie i wiele więcej. Budowniczy drzewa genealogicznego jest łatwy w użyciu i zapewnia użytkownikom wizualną reprezentację historii ich rodziny.

Innym cennym zasobem dostarczanym przez Moje dziedzictwo Incolor jest jego wyszukiwarka genealogiczna. Ta wyszukiwarka pozwala użytkownikom przeszukiwać miliony historycznych dokumentów, w tym dokumenty urodzenia, małżeństwa i zgonu, spisy ludności

Scroll to Top