Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Neeva

Neeva

Zobacz narzędzie

Czy masz już dość przeglądania stron z nieistotnymi wynikami wyszukiwania i bombardowania natrętnymi reklamami? Nie szukaj dalej niż Neeva, ostateczny wyszukiwarka dla użytkowników dbających o prywatność. Nasza najnowocześniejsza technologia generatywna AI zapewnia, że otrzymasz najbardziej precyzyjne i istotne informacje z całego internetu, bez żadnych rozpraszaczy.

W Neeva rozumiemy, jak ważna jest prywatność. Dlatego priorytetowo traktujemy zachowanie poufności Twoich wyszukiwań i ochronę Twoich danych osobowych. Możesz nam zaufać, że Twoje informacje są u nas bezpieczne.

Ale Neeva to nie tylko prywatność. Jesteśmy również zaangażowani w zapewnienie bezproblemowego doświadczenia wyszukiwania. Pożegnaj frustrację przewijania stron z nieistotnymi wynikami. Z Neeva otrzymasz szybko i skutecznie odpowiedzi na swoje pytania.

Nasza najnowocześniejsza technologia stale się rozwija, aby sprostać potrzebom naszych użytkowników. Zawsze pracujemy nad ulepszaniem naszych algorytmów i zapewnieniem jak najbardziej dokładnych i aktualnych informacji.

Więc dlaczego czekać? Doświadcz potęgi bezproblemowego wyszukiwania z Neeva już dziś. Pożegnaj nieistotne wyniki i natrętne reklamy, a powitaj bardziej efektywne i prywatne doświadczenie wyszukiwania.

Scroll to Top