Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Notion AI

Notion AI

Zobacz narzędzie

Notion AI to rewolucyjne narzędzie, które zmieni sposób, w jaki piszemy i tworzymy treści. Dzięki zaawansowanej technologii AI, Notion AI może generować każdy rodzaj treści, który potrzebujesz, od postów na blogu po aktualizacje w mediach społecznościowych i opisy stanowisk pracy, co czyni go szybszym i bardziej efektywnym niż kiedykolwiek wcześniej.

Ale Notion AI to nie tylko generator treści – to także potężne narzędzie do burzy mózgów, które może pomóc Ci rozpocząć trudne akapity lub strony, a nawet podsumować długie szkice z łatwością. Oznacza to, że możesz mniej czasu poświęcać na walkę z blokadą pisarską i więcej czasu skupić się na kreatywnych aspektach swojej pracy.

A najlepsze? Notion AI uruchamia się w wersji alpha 16 listopada, a Ty możesz być jednym z pierwszych, którzy go wypróbują! Wystarczy dołączyć do listy oczekujących, a otrzymasz dostęp na zasadzie pierwszeństwa. W trakcie fazy alpha Notion AI jest całkowicie darmowy w użyciu, chociaż w przyszłości może pojawić się koszt.

Notion AI zobowiązuje się również do ochrony Twoich danych. Wszystkie dane są szyfrowane i prywatne, a Ty możesz zdecydować, czy chcesz korzystać z funkcji AI. Oznacza to, że możesz cieszyć się korzyściami z Notion AI, nie narażając swojej prywatności ani bezpieczeństwa.

Podsumowując, Notion AI to potężne narzędzie, które może pomóc Ci pisać szybciej, bardziej efektywnie i bardziej kreatywnie niż kiedykolw

Scroll to Top