Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

NUWA

NUWA

Zobacz narzędzie

NUWA od Microsoftu to innowacyjne narzędzie AI, które ma rewolucjonizować sposób tworzenia i edycji treści wizualnych. To potężne narzędzie wykorzystuje moc sieci neuronowych do poprawy zdjęć i filmów, umożliwiając użytkownikom tworzenie wizualnie oszałamiających treści. Dzięki swojemu przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i zaawansowanym funkcjom, NUWA zmienia zasady gry w świecie tworzenia treści wizualnych.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji NUWA jest funkcja korekcji kolorów. To narzędzie może automatycznie dostosować balans kolorów obrazu lub filmu, sprawiając, że wygląda on bardziej żywo i atrakcyjnie. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla fotografów i operatorów filmowych, którzy chcą poprawić kolory w swojej pracy bez poświęcania godzin na ręczne dostosowywanie każdego koloru.

Inną imponującą funkcją NUWA są jego zdolności rozpoznawania obiektów. To narzędzie może automatycznie identyfikować obiekty na zdjęciu lub filmie i stosować do nich konkretne efekty lub filtry. Na przykład, jeśli masz zdjęcie osoby, NUWA może automatycznie zidentyfikować twarz osoby i zastosować filtr wygładzający skórę, aby jej skóra wyglądała bardziej bez skazy.

Ogólnie rzecz biorąc, NUWA to ekscytujące nowe narzędzie, które ma zmienić sposób tworzenia i edycji treści wizualnych. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, NUWA z pewnością będzie hitem wśród fotografów, operatorów filmowych i twórc

Scroll to Top