Zasubskrybuj newsletter!

Zapisz się, a otrzymasz regularne wieści z branży AI i Deepfake, oraz specjalny prezent - kompendium wiedzy o ChatGPT.
X

Ovy

Ovy

Zobacz narzędzie

Ovy to bardzo wydajne i przyjazne użytkownikowi rozszerzenie Chrome, które ma na celu pomóc Ci w utrzymaniu produktywności i organizacji. Jest to potężne narzędzie, które umożliwia tworzenie list zadań do wykonania, ustawianie przypomnień i śledzenie postępu w łatwy sposób. Dzięki Ovy możesz łatwo zarządzać swoimi zadaniami i osiągać cele, niezależnie od swojego zawodu czy stylu życia.

Jedną z najbardziej imponujących funkcji Ovy jest możliwość tworzenia spersonalizowanych list zadań do wykonania. Możesz łatwo dodawać zadania, ustawiać terminy i priorytetyzować swoją pracę zgodnie z Twoimi potrzebami. To ułatwia utrzymanie kontroli nad swoimi zadaniami i zapewnia, że osiągasz postępy w kierunku swoich celów.

Inną świetną funkcją Ovy jest system przypomnień. Możesz ustawiać przypomnienia dla ważnych zadań, spotkań lub wydarzeń, a Ovy wyśle Ci powiadomienia, aby upewnić się, że niczego nie zapomnisz. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które mają napięty harmonogram i muszą utrzymać kontrolę nad wieloma zadaniami jednocześnie.

Ovy pozwala również śledzić postęp i monitorować swoją produktywność. Łatwo możesz zobaczyć, ile pracy wykonano, ile czasu poświęcono na każde zadanie i ile czasu pozostało do ukończenia pracy. To ułatwia utrzymanie motywacji i skupienie się na swoich celach.

Wreszcie, Ovy pozwala na udostępnianie list zadań do wykonania swoim bliskim. Jest to szczególnie przydatne dla rodzin lub

Scroll to Top