Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

PDF Candy

PDF Candy

Zobacz narzędzie

PDF Candy to narzędzie online, które zapewnia użytkownikom szeroki zakres funkcji do konwertowania, edycji i przetwarzania plików PDF. Dzięki obsłudze ponad 20 różnych formatów plików, użytkownicy mogą łatwo konwertować swoje pliki na PDF i odwrotnie. Narzędzie jest łatwe w użyciu i nie wymaga instalacji, co czyni je dostępnym dla każdego z połączeniem internetowym.

Jedną z kluczowych funkcji PDF Candy jest jego zdolność do przetwarzania plików PDF. Użytkownicy mogą edytować, dzielić, łączyć, kompresować i wiele więcej za pomocą kilku kliknięć. Funkcja edycji pozwala użytkownikom dodawać tekst, obrazy i kształty do swoich plików PDF, podczas gdy funkcja dzielenia umożliwia podział dużego pliku PDF na mniejsze. Z kolei funkcja łączenia pozwala użytkownikom na połączenie wielu plików PDF w jeden dokument.

PDF Candy oferuje również funkcję kompresji, która zmniejsza rozmiar plików PDF bez wpływu na ich jakość. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy muszą wysyłać duże pliki PDF za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesyłać je na stronę internetową.

Oprócz tych funkcji, PDF Candy zapewnia użytkownikom szereg innych narzędzi, takich jak ochrona hasłem, znakowanie wodne i OCR (rozpoznawanie tekstu). Dzięki OCR użytkownicy mogą konwertować zeskanowane pliki PDF na edytowalne dokumenty tekstowe.

Ogólnie rzecz biorąc, PDF Candy to wszechstronne i przyjazne dla użytkownika narzędzie, które zapewnia użytkownikom kompleksowy zestaw narzędzi do przetwarz

Scroll to Top