Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Pencil

Pencil

Zobacz narzędzie

Pencil to nowoczesna platforma online, która zapewnia użytkownikom kompletny zestaw narzędzi do tworzenia i zarządzania ich projektami cyfrowymi w łatwy sposób. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym projektantem, właścicielem małej firmy czy studentem, Pencil ma wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć oszałamiające wizualizacje, współpracować z innymi i nadzorować swoje projekty od początku do końca.

Jedną z wyróżniających cech Pencil jest intuicyjny edytor typu przeciągnij i upuść, który umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych projektów bez żadnego doświadczenia w kodowaniu lub projektowaniu. Dzięki bibliotece szablonów i elementów projektowych na wyciągnięcie ręki, możesz szybko i łatwo tworzyć wszystko, od logotypów i grafik na mediach społecznościowych po strony internetowe i aplikacje mobilne.

Oprócz potężnych narzędzi projektowych, Pencil oferuje również zestaw funkcji do współpracy, które ułatwiają pracę z innymi nad Twoimi projektami. Możesz zapraszać członków zespołu do współpracy przy projektach, udostępniać opinie i komentarze oraz śledzić zmiany w czasie rzeczywistym.

Aby pomóc Ci w pełnym wykorzystaniu platformy, Pencil zapewnia również dostęp do bogatej gamy zasobów, w tym samouczków, wskazówek i najlepszych praktyk. Bez względu na to, czy jesteś początkującym czy doświadczonym projektantem, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć projekty o jakości profesjonalnej i zarządzać n

Scroll to Top