Uwaga!

Chcesz otrzymywać nowinki, ciekawostki i poradniki dotyczące AI i Deepfake prosto na swój adres email? Koniecznie zapisz się do naszego newslettera!Zamknij to okno

Pictory

Pictory

Zobacz narzędzie

Pictory to platforma do tworzenia wideo, która zmienia zasady gry i ma na celu uproszczenie procesu produkcji wideo markowych z długiego treści. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy firmą, Pictory może pomóc Ci zoptymalizować wysiłki w produkcji wideo i stworzyć profesjonalnie wyglądające filmy w krótkim czasie. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i nowoczesnej technologii sztucznej inteligencji (AI), Pictory ułatwia wyodrębnianie krótkich klipów, eliminowanie zbędnych słów i przekształcanie postów na blogu w fascynujące filmy.

Jedną z kluczowych funkcji Pictory jest automatyczne wyodrębnianie wartościowej treści z nagrywań Zoom, Teams i webinarów. Oznacza to, że łatwo możesz przekształcić swoje wirtualne spotkania i webinary w angażujące filmy, które można udostępnić swojej publiczności. Pictory oferuje również wiele innych funkcji, takich jak przekształcanie scenariuszy w filmy sprzedażowe, automatyczne podpisywanie i podsumowywanie długich filmów.

Nie ważne, czy chcesz tworzyć filmy marketingowe, szkoleniowe czy jakiekolwiek inne rodzaje treści wideo, Pictory może Ci pomóc osiągnąć swoje cele. Dzięki przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi i potężnej technologii AI, Pictory ułatwia tworzenie wysokiej jakości filmów dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb. Dlaczego więc czekać? Zarejestruj się w Pictory już dziś i zacznij tworzyć niesamowite filmy, które pomogą Ci wyróżnić się spośród tłumu!

Scroll to Top